0

Hakkımızda

                   İnsanoğlu, varoluşundan bu yana hep doğa ile iç içe olmuştur. Doğa insana, insan doğaya yüzyıllardır hizmet etmiştir. Doğanın en büyük hizmetlerinden birisi ise şüphesiz ağaçlardır.
                   En güzel hizmeti de kuşkusuz şuan her tarafımızda bulunan ve mutfağımızı, salonumuzu, yatak odamızı ve pek çok yaşam alanımızı süsleyen ve her an iç içe olduğumuz birçok malzemenin başında gelen ahşaplardır.
                   Ahşap, ağacın yontulması, kazılması ve kabartılması yolu ile hem işlevsel hem estetik bir ürünlere dönüşebilen güzide bir malzemedir.Ahşap ürünler ve ahşabın dekorasyonda kullanılması, insanoğlunun uzun zamandan beri hemen her alanda ilgisini çekmeyi başarmıştır.
Farklı farklı rollere bürünür çoğu zaman.
                    Bazen bir masadır bazen ise bir sandalye bazen de göze hitap eden bir dolap veya herhangi bir nesne olarak yaşam alanlarımızda yerini alır. Bazen ise herkesin bakmaktan kendini alamadığı bir şaheserin en değerli hammaddesidir.
                    Ahşap sanatla zanaatin birbiri ile kaynaştığı en güzel araçtır. Her kültürün, her düşüncenin, estetiğin ve emek terinin harmanlanarak vücut bulmasıdır ahşap. Bunu yapabilmek ise elbette bir sabır işidir. Ahşapla uğraşan insan sabır ile işini yapmayı öğrenir. Ahşap ürünler bu nedenle uzun uğraşlar sonucu ortaya çıkarılan tasarım ürünlerdir. En zorlu kısmı şüphesiz insanın doğasında yer alan estetik tasarımı ahşaba işleyebilmektir. Ahşap işlendikçe ruhla bir olur ve bütün güzelliği ile göz doldurur. Ahşap dekorasyon bir evin en vazgeçilmez dekor unsurudur.
 
                    Bizler de OPTİWOOD E-ticaret Ahşap Mobilya İnşaat Otomotiv Ltd Şirketi olarak siz takipçilerimize daima daha tarz, farklı ve modern ürünler ile hizmet sunmak için varız.
Ödeme Yöntemleri
WhatsApp Destek Hattı
Ana Sayfa
İndirimler
Hesabım
0
Sepet
ATLAS ATÖLYE